Strony internetowe

TWORZENIE STRON, HOSTING, POZYCJONOWANIE

Tworzenie, obsługa i utrzymanie stron internetowych

Strona internetowa jest dziś przede wszystkim wizytówką firmy i często pierwszą formą komunikacji z klientem. Powinna w prosty sposób przedstawiać ofertę i kontakt, zapewnić przyjazną funkcjonalność oraz interesującą treść. Ważnym elementem jest bezpieczne i łatwe wyszukanie strony w internecie.

Zaprojektujemy i stworzymy Twoją stronę internetową

Przygotujemy projekt strony uwzględniający materiały przekazane przez Klienta, wskazówki oraz specyfikę firmy. Używamy nowoczesnych i sprawdzonych technologii. Napisane przez nas strony są zgodne z regułami pozycjonowania, dostępne dla komputerów i urządzeń mobilnych oraz właściwie zabezpieczone protokołem SSL.

Hosting - wydajność, stabilność i bezpieczeństwo

Szukasz wydajnego i niedrogiego hostingu dla swoich usług? Polecamy Elastyczny Web Hosting. Nielimitowana liczba domen, e-mail, baz danych MySQL, superwydajne dyski SSD, AntySPAM, AntyDDoS, Antywirus, WAF, automatyczne skalowanie zasobów serwera. Załóż konto klikając w baner poniżej.

Pozycjonowanie - optymalizacja SEO to dobra inwestycja

Bardzo ważnym elementem każdej strony www jest jej pozycja w wyszukiwarkach internetowych. SEO czyli optymalizacja strony dla wyszukiwarek internetowych to działania zmierzające do osiągnięcia jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania. Podstawą SEO jest właściwa optymalizacja elementów technicznych strony oraz tekstowej zawartości. Opiera się ona na ciągłym poznawaniu mechanizmów rządzących wyszukiwarkami i dostosowaniu stron internetowych do aktualnych algorytmów.

Przeprowadzimy audyt SEO Twojej strony i sprawdzimy możliwości jej optymalizacji. Dostosujemy Twoją stronę do wymogów wyszukiwarek internetowych tak, aby była lepiej indeksowana.