G DATA Mobile Internet Security

G Data Mobile Internet Security

G DATA Mobile Internet Security

Chroni Twoje urządzenie z Androidem gdziekolwiek jesteś

G DATA Mobile Internet Security

Cena: 50 zł

1 Urządzenie 1 ROK

Skaner złośliwego oprogramowania

Nasz skuteczny skaner złośliwego oprogramowania natychmiast wykryje i oczyści złośliwe oprogramowanie. Chmura podłączona do skanera złośliwego oprogramowania blokuje dostęp cyberprzestępców z urządzenia.

Kontrola aplikacji

Kontrola aplikacji G DATA analizuje uprawnienia zainstalowanych aplikacji. Jeśli aplikacja wymaga uprawnień, które nie są związane z jej funkcją, otrzymasz powiadomienie. Możesz także ustawić hasło dla niektórych aplikacji, aby uruchamiały się tylko wtedy, gdy wyraźnie im na to zezwolisz.

Bezpieczeństwo na zewnątrz

Czy to w kawiarni, na weekendowej wycieczce, czy w hotelu: Twój smartfon i tablet są zawsze z Tobą – Twoje dane osobowe również. Dlatego ważne jest, aby chronić swojego mobilnego partnera przed złośliwym oprogramowaniem. G DATA Mobile Internet Security chroni smartfony i tablety, które korzystają z systemu operacyjnego Android, równie niezawodnie, jak przyzwyczaiłeś się do ochrony swojego komputera. Ponadto oferuje wiele przydatnych funkcji: jeśli np. zgubiłeś urządzenie lub zostałeś okradziony, możesz je w każdej chwili odnaleźć lub zdalnie usunąć dane.

Mobilny skaner antywirusowy.

Unikaj wirusów, programów szpiegujących i złośliwego oprogramowania. Dzięki G DATA Mobile Internet Security otrzymujesz kompletne rozwiązanie bezpieczeństwa dla smartfona lub tabletu. Chroń swoje urządzenie mobilne jak komputer stacjonarny i broń się przed złośliwym oprogramowaniem i niebezpiecznymi witrynami.

Wymagania systemowe

G DATA Mobile Internet Internet Security jest dostępny dla urządzeń z systemem Android 4.1 lub nowszym.

Wsparcie techniczne 24/7

Jeśli doświadczasz jakiegokolwiek problemu, zadzwoń do nas lub wyślij nam wiadomość e-mail. Nasz zespół wsparcia technicznego jest do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, każdego dnia w roku.