Bezprzewodowe alarmy

Alarmy, monitoring, kontrola dostępu

Alarmy bezprzewodowe

Kompleksowe rozwiązania dla mieszkań, domów i firm. Czysta robota, bez kucia, bez kabli, bez stresu. Specjalizujemy się w instalacji i programowaniu bezprzewodowych instalacjach alarmowych. Największą zaletą tego typu rozwiązania jest możliwość montażu instalacji w wykończonym już obiekcie, bez kucia i kładzenia kabli. Jedynym elementem wymagającym stałego zasilania jest centrala alarmowa. Czujki, klawiatury oraz sygnalizator (syrena) zasilane są bateryjnie. Pracujemy na produktach renomowanej kanadyjskiej firmy DSC.

Systemy monitoringu

Systemy monitoringu w małych i średnich obiektach. Oferta dostosowywana do potrzeb i budżetu klienta. Oferujemy kompleksowe wykonanie systemu monitoringu dla różnego rodzaju obiektów wraz z konfiguracją i przeszkoleniem personelu. Pracujemy z urządzeniami opartymi o technologię PoE. Rozwiązania i producenta sprzętu dostosowujemy indywidualnie do każdego klienta w zależności od potrzeb bądź preferencji zleceniodawcy.

Kontrola dostępu

Chroń swój obiekt przed nieproszonymi gośćmi. Instalujemy systemy w oparciu o rozwiązania firmy KaDe. Weryfikacja odciskiem palca, kartą zbliżeniową oraz kodem PIN. Systemy kontroli dostępu mają zastosowanie wszędzie tam gdzie chcemy zapewnić ochronę przed nieuprawnionym wejściem do kontretych pomieszczeń bądź obiektu. Weryfiakcja osoby wchodzącej odbywa się na podstawie odczytu karty zbliżeniowej, kodu PIN, odcisku palca lub kombinacji wyżej wymienionych. W skład wykonywanej przez nas usługi jest projekt, montaż, programowanie kart oraz ustawienie poziomów dostępu dla poszczególnych użytkowników.

Wideodomofony

Instalujemy systemy wideodomofonowe dostosowane do obiektu. Staramy się wykorzystywać istniejącą infrastrukturę kablową, w ten sposób dobieramy odpowiednie rozwiązanie i producenta sprzętu.

O NAS

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w technologiach komputerowych oraz zabezpieczeń. Specjalizujemy się w programowaniu i montażu bezprzewodowych instalacji alarmowych renomowanej firmy DSC opierających się na technologi PowerG oraz PowerG NEO. W naszej ofercie posiadamy również usługi związane w monitoringami, wideofonami oraz kontrolą dostępu.

Zapraszamy do kontaktu

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.