Na górę

Firma neXtserv, jest szybko rozwijającą się firmą informatyczną. Jesteśmy obecni w Gdyni, ale teren naszej działalności obejmuje całe trójmiasto i okolice. Współpracujemy z wieloma firmami z terenu trójmiasta.

Oferujemy bardzo szeroki zakres usług informatycznych oraz serwisowych, wykonywanych przez personel o wysokich kwalifikacjach i doświadczeniu. Wyznacznikiem rozwoju firmy od zawsze były i są zmieniające się warunki rynkowe i postęp w zakresie technologii informatycznych. W odpowiedzi na rosnące oczekiwania Klientów rozszerzyliśmy pierwotny zakres oferowanych usług m.in. o kompleksową obsługę sieci lokalnych LAN, usługi serwisowe oraz internetowe. Konfigurowanie sieci. Rozwiążemy wszelkie problemy związane z komputerem takie jak usuwanie wirusów i trojanów, instalacja systemu operacyjnego, oprogramowania dodatkowego, konfiguracja i dzielenie łącza internetowego czy modernizacja komputera. Przygotujemy dla Państwa profesjonalną witrynę internetową wraz z jej pozycjonowaniem w wyszukiwarkach internetowych.

Gamę naszych usług poszeżył ostatnio sklep. Handlujemy częściami nowymi i używanymi. Prowadzimy również komis sprzętu komputerowego. Przy modernizacji komputera stare podzespoły przyjmujemy w rozliczeniu.